Język
Nowe stoliki i lampy w ofercie Steil 0
4.jpg

Oficjalnie wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty. Poznajcie linię stolików i lamp Stade oraz stolik kawowy Skife #7.

Powstała linia produktów Stade. W jej skład weszły stoliki kawowe, w których malowana na czarno konstrukcja ze stali uzupełniona została półką z pasów naturalnej skóry. W wersji podstawowej stolika Stade pasy zamocowano równolegle, natomiast w wersji Premium przepleciono je ze sobą. Stoliki występują w dwóch rozmiarach: mniejszym, z blatem o wymiarach 60 x 60 cm i większym, z blatem 60 x 90 cm oraz w kilku wersjach kolorystycznych.

Stolik kawowy Stade z paskami w kolorze jasnobrązowym

Drugim produktem z tej linii są wiszące lampy w formie sześcianu o długości boku 32 cm, z wpisanym w niego drugim mniejszym sześcianem, powleczonym rzemieniem z naturalnej skóry. Lampa sprzedawana jest w dwóch wersjach: z rzemieniem w kolorze czarnym i kremowym.

Lampa Stade z rzemieniem w kolorze naturalnym

Ostatnią z zaprezentowanych nowości stanowi projekt z linii Skife – charakteryzującej się użyciem czarnego łupku. Stolik Skife #7 powtarza asymetrię nóg znaną ze stolików Skife #1 i #2, jednak asymetria ta bazuje na innym rozwiązaniu – tym razem postawiono na kąty ostre. 

Stolik kawowy Skife #7

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl