Debiut kwietników na TRŁ

Debiut kwietników na TRŁ

Wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych to nasz targowy debiut. Oprócz serii stolików kawowych i kolekcji skórzanych uchwytów meblowych zaprezentujemy na nich nowość - wiszące kwietniki.

Targi Rzeczy Ładnych - wiosna 2017! to święto wszystkich miłośników designu, które odbędzie się po raz 9, tym razem w budynku ETHOS przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie w dniach 22-23 kwietnia w godz. 11-19.

Kamienne tace Skife wykonane z łupku i korka, na nich zaserwowane chleb i winogrona

Oto jak ładnie zostaliśmy przedstawieni przez ekipę TRŁ:

"Cieszy nas każda nowa marka na Targach Rzeczy Ładnych, a tym bardziej, jeśli to marka, która szuka własnego pomysłu na siebie. I wtedy pojawia się Steil - cały na... szaro. Bo właśnie szarości (choć nie tylko!) dominują w ich projektach. Surowe, ziemiste, naturalne. Wykorzystują materiały, o których istnieniu nawet nie mieliśmy pojęcia - np. trawertyn. Ich projekty się nie wdzięczą, wydają się stanowić bardziej elementy krajobrazu, niż wystroju wnętrz. Robią stoliki, które łączą stal, skórę i kamień, intrygujące tace/deski do krojenia z czarnego łupku i skórzane uchwyty do mebli. Wszystkie te produkty wyglądają jak teleportowane prosto ze Skandynawii, mamy wrażenie, że niektóre jeszcze przed chwilą musiały zlewać się z krajobrazem szwedzkiego pustkowia. Jesteśmy pewni, że w surowych wnętrzach ETHOSA na Pl. Trzech Krzyży będą wyglądały naturalnie i imponująco jednocześnie. Witamy na TRŁ!"

Na zdjęciach: kwietniki Lade z jasnobrązowej skóry oraz tace Skife z czarnego łupku i korka

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.