Nowe paski we współpracy z Belle

Nowe paski we współpracy z Belle

We współpracy z marką modową Belle wprowadzamy do sprzedaży paski skórzane - proste, eleganckie, do noszenia w talii i na biodrach. W końcu wprowadziliśmy produkt, który można nie tylko przykręcić do frontu kuchennej szafki, ale mieć zawsze przy sobie :)

Jeśli obserwujecie nas na Instagramie to już wiecie, że jakiś czas temu miała miejsce premiera minikolekcji wąskich skórzanych pasków, która powstała we współpracy z Magdą, założycielką marki Belle.

Damski pasek skórzany Lade #3Nasze paski mogą być noszone w talii lub na biodrach i dzięki temu będą świetnie pasowały zarówno do sukienek, jak i spodni oraz spódnic. Dostępne są warianty ze skóry barwionej na odcień czekoladowego brązu, w kolorze głębokiej czerni oraz taki z niebarwionej skóry z kremowym odcieniu (który z czasem pod wpływem użytkowania i promieni słońca zmieni kolor na ciemniejszy, bardziej karmelowy).

Magda, założycielka Belle, to nie tylko kreatywna projektantka i zdolna przedsiębiorczyni, ale także prywatnie siostra połówki zespołu Steil - Łukasza. Możecie być pewni, że w produkcję każdego paska będzie włożona potrójna dawka dobrej energii!

Paski występują w trzech długościach: 90, 105 i 120 cm, pozwalając na swobodne dopasowanie w zależności od miejsca noszenia. 

Wszystkie paski dostępne są w sprzedaży zarówno na naszej stronie, jak i na stronie marki Belle.

Na zdjęciu: paski Lade w trzech odcieniach oraz pasek skórzany Lade #3 w kolorze naturalnym noszony w talii

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.