Nowe produkty z serii Lade Maxi

New products from Lade Maxi line [PL]

Po nowych kolorach czas na nowe produkty. Tym razem postawiliśmy na rozmiar maxi. Do naszej oferty dołączają: sufitowe mocowania na karnisze i wieszaki, szerokie uchwyty drzwiowe i szerokie uchwyty meblowe.

Skórzane mocowania sufitowe Lade Maxi mogą służyć zarówno jako uchwyty do drążka na wieszaki z ubraniami (o długości 70 lub 100 cm) albo jako sufitowe wsporniki do karniszy (o długości 10 lub 25 cm). Do każdego z tych rozwiązań potrzebny będzie jedynie metalowy lub drewniany drążek albo karnisz, który przejdzie przez pętle, oraz dwa haki zamontowane w suficie.

Uchwyty drzwiowe Lade Maxi przeznaczone są do drzwi przesuwnych i składanych. Zestaw składa się z dwóch pasków z naturalnej skóry i czterech nitów (w kolorze złotym lub srebrnym). Z jednej strony nity mają rowki umożliwiające montaż.

Skórzany uchwyt drzwiowy Lade Ny Maxi w kolorze czarnymUchwyty meblowe Lade Maxi Ny w wersji prostej są uzupełnieniem istniejących do tej pory uchwytów Lade Maxi zawijanych. Są dostępne w wersjach na rozstaw otworów 128 mm i 160 mm, ze śrubami mosiężnymi i stalowymi. Wszystkie nowe produkty będą dostępne w czterech kolorach: czarnym, jasnobrązowym, kremowym i ciemnobrązowym.

Na zdjęciach: mocowanie sufitowe Lade Maxi oraz skórzany uchwyt drzwiowy Lade Ny Maxi, w kolorze czarnym

 

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.