O nas

Steil to polska marka stawiająca na proste formy i naturalne materiały. Istnieje od 2016 roku. Steil jest wspólnym dziełem Marty Czeczko i Łukasza Nowosadzkiego.

Zainspirowani pięknem surowych materiałów stworzyliśmy oryginalne stoliki i akcesoria do wnętrz, pasujące zarówno do nowoczesnych, industrialnych przestrzeni, jak i do tych bardziej klasycznych. W swojej pracy wykorzystujemy naturalną skórę, stal oraz kamień.

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientami, jesteśmy elastyczni, realizujemy produkty na zamówienie. Współpracujemy z producentami mebli, projektantami i architektami wnętrz. Wszystkie produkty są autorskimi projektami, wykonywanymi osobiście z materiałów wysokiej jakości, przy współpracy z wyspecjalizowanymi rzemieślnikami.  

Marka Steil była obecna na 9. i 10. edycji Targów Rzeczy Ładnych, stolik Lade brał udział w 5. edycji Wawa Design Festival oraz pierwszej Aukcji Nowego Designu organizowanego przez Dom Aukcyjny Desa Unicum. Nasze produkty brały również udział w projekcie promocyjnym współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Promocja wybranych sektorów polskiej oferty gospodarczej jako innowacyjnej i konkurencyjnej na terenie Szwecji.


Więcej informacji znajdziecie w rozmowach z nami tutaj tutaj.

Opinie na temat naszych produktów dostępne są tu.

 twórcy marki Steil - Marta Czeczko i Łukasz Nowosadzki

W ofercie marki Steil można znaleźć:

-
 skórzane uchwyty do mebli, w siedmiu różnych kolorach i wielu kształtach i rozmiarach,

- stoliki kawowe, pomocnicze i stoliki nocne, łączące geometryczne metalowe konstrukcje z naturalną skórą lub z blatami z kamienia,

- wiszące skórzane kwietniki, umożliwiające zamocowanie kwiatów doniczkowych pod sufitem

- lampy wiszące sufitowe

- skórzane uchwyty drzwiowe do drzwi przesuwnych i składanych 

- skórzane mocowania sufitowe, służące zarówno jako wsporniki do karniszy oraz jako uchwyty do drążka na ubrania,

- kamienne tace z czarnego łupku i korka, służące też jako oryginalne deski do krojenia,

- podstawki pod naczynia z trawertynu,

- skórzane damskie paski.